25.02.2014 14:30

Alexandrovci chtějí větší platy

V pravidelných intervalech se v médiích objevují čeští Alexadrovci, ačkoliv zpívají stále stejnou písničku a ještě k tomu hodně falešně. Řeč je o soudních stolicích, jejichž jádro tvoří nemalá skupina bývalých komunistů, kteří ztratili právo zastávat tuto funkci a rozhodovat o lidských životech. Absolutně nehledě na ekonomickou situaci státu se tento morální lidský odpad domáhá navýšení platů. Už to samo o sobě je nehorázná drzost! Hromadně podávají žaloby na stát, ohánějí se nálezy Ústavního stolce a dožadují se jejich závaznosti.

Aby si zločinecká vláda ODS a TOP 09 udržela na svojí straně naprosto „nezávislé stolice“ a zároveň proti nim i sobě nespustila obrovskou vlnu nenávisti, podplatila je kompromisním navýšením platů na 2,75 násobek průměrného platu v neziskové sféře. Jenže tohle morálnímu lidskému odpadu v talárech nestačí a tak už v loňském roce doputovala jedna žaloba k Ústavnímu stolci. Adikia netrpělivě očekávala, jak to dopadne, když tu do toho náhle přišel pád zločinecké vlády zmrda Nečase. Na politice naprosto „nezávislý“ Ústavní stolce si nemohl být jistý, jak to všechno dopadne a tak stížnost dodnes nebyla vyřízena!

Další zvýšení platů soudců odloženo. Ústavní plénum rozhodne až příští rok

1. 12. 2013

 Brno – V letošním roce už se soudci vyřešení otázky kolem zvýšení svých platů nedočkají. Ústavní soud totiž plánuje výsledek sdělit až v prvním čtvrtletí příštího roku. Soudci se přitom výraznějšího zvýšení platů domáhají už půl roku.

Zdroj VAGINA TV Další zvýšení platů soudců odloženo

Předně nutno říct, že Ústavní stolec nikdy neřekl, že platy soudních stolic musí být pravidelně navyšovány, ale pouze řekl, že jejich nezávislost spočívá v jejich dostatečném finančním zabezpečení a 2,5 násobek průměrného platu v neziskové sféře je jako základ jejich platu protiústavní.

S tím lze jedině souhlasit! Aby to nebylo protiústavní, neměly by se tedy platy soudních stolic odvíjet od neobjektivního průměrného platu v neziskové sféře, ale od životního minima občanů tohoto státu, které v současné době činí 3 410,- Kč. Potom je možné souhlasit s tím, že 2,5 násobek je pro soudní stolice nedostatečný a kvalitě jejich práce by spíše odpovídal požadovaný 3 násobek, tedy základní plat 10 230,- Kč. Nelze totiž do nekonečna přehlížet, že stát každý rok vynakládá stovky miliónů korun za náhrady škod, které soudní stolice zavinily svojí nekvalitní prací!

Jeden čerstvý příklad za všechny.

Lze očekávat, že si vláda Ozubené plešky bude chtít předplatit „nezávislost“ soudních stolic a podlehne tlaku morálního lidského odpadu. Musí však počítat s tím, že trpělivost občanů má svoje meze a může to být spouštěčem k vymožení všech závazných nálezů Ústavního stolce, tedy nejen těch, kterými se ohánějí soudní stolice, ale také těch, které samy soustavně ignorují. Soudit se však nebude podle pokřivených zákonů v režii morálního lidského odpadu v talárech, ale podle zákonů ulice!

—————

ZpětADIKIA PODPORUJE

www.hnutiusvit.cz

Podrobný program ZDE


ZÁKLAD PRÁVA ČR

Teorie relativity práva

Spravedlnost je abstraktní pojem, který se dokáže v konkrétním případě projevem českého soudce naprosto vytratit.

E = mc3

Vice ZDE


ADIKIA PŘEDSTAVUJE
symbol zmrdství

bývalý premiér ČR
Petr Nečas


 2008
O nešťastné rozvedené otce by si prý ani špinavé polobotky neutřel.

2014
Chodí kanálem, aby si někdo neutřel polobotky o jeho špinavý ksicht.


ADKIA PŘEDSATAVUJE
lobbista exekuční mafie

bývalý poslanec zločinecké ODS
JUDr. Pavel Staněk

Fotříci, ve hře je STŘÍDAVKA,
ale trumfy jsem rozdal exekuční mafii.