01.10.2011 13:16

Justiční drezína - POZVÁNKA

Když se jednou rozjede plně naložený nákladní vlak, už nejde zastavit na pár metrech a pokud se mu něco připlete do cesty, rozdrtí to na padrť. Když se justiční opatrovnická mafie jednou rozhodne někomu zničit život, už to také nejde zastavit a svojí oběť začne nelítostně drtit. Protože je více jak 90 % dětí svěřováno do výlučné matky, je vcelku logické, že pod koly justiční drezíny obvykle skončí otec.  Rozjetá justiční drezína však může rozdrtit i nešťastnou matku dvou dětí.

Na Adikii se obrátila zavržená maminka paní Mirka Prodělalová a prosí Vás dle vašich možností o účast při jednání KS Ostrava dne

13. 10. 2011 ve 13:00h. č. dveří 14 přízemí budova A., Havlíčkovo nábřeží 34, Ostrava.
 

Je to pro ni velice důležité, neboť zášť soudních a opatrovnických struktur jde tak daleko, že jim nestačí zlikvidování vztahu popuzených dětí s mámou, u nichž jiné znalkyně diagnostikovaly syndrom zavrženého rodiče. Pokus o zbavení svéprávnosti strukturám nevyšel, tak zatím předběžně vykonavatelným rozsudkem zbavily paní Prodělalovou rodičovských práv, samozřejmě jak jinak spolu se zákazem styku s jejími dvojčaty, a s vyčíslením nákladů  v částce 123 000,- Kč za znalecký posudek, jehož výslechu v ubohém a ostudném podání MUDr. P. Hellerové jste mnozí z Vás byli v Praze v květnu 2010 přítomni. Paní Prodělalovou zde velice dobře zastupoval pan Jiří Krám. 

Videozáznam    

        ZDE

   Paní Mirka Prodělalová a ing. Jiří Krám

    "znalkyně" MUDr. Pavla Hellerová 

POZOR! Sledování videozáznam může vyvolat celu řadu vedlejších účinků!

Bolest hlavy, deprese, třes, poruchy soustředění, zmatenost, zažívací potíže, přecitlivělost, podrážděnost, zlost, agresivní nebo nepřátelské chování, neklid, úzkost, nespavost, halucinace, sexuální disfunkce, inkontinenci, anorexii, zvýšený nitrožilní tlak a sebevražedné myšlenky. 

    Dvojčata paní Prodělalové žijí od jara letošního roku s čerstvě již potřetí rozvedeným otcem ve vybydleném paneláku u Polských hranic a jsou otcem opět popouzeny tentokrát i proti maceše, která se o ně "láskyplně" cca 10 let starala a pomáhala otci pěstovat SZR. Děti dle rozhodnutí soudu nemají dokonce ani přístup ke školnímu psychologovi - neboť jejich otec si to nepřeje.Tak daleko jde segregace dětí z některých Vám jistě známých opatrovnických kauz. Dvojčata mají kontakt už jen s matkou otce-popouzející babičkou a sestrou Lindou. Paní Prodělalová je přijatým čekatelem u Evropského soudu pro lidská práva, její stížnost je v projednávání. Rodičovské veřejnosti je známo, že organizované kradení dětí státem se děje za účelem obohacení určité skupiny vyvolených znalců, možnost uzurpace dětských duší psychopatickými rodiči a následná segregace, spolu s finanční likvidací milujících rodičů, jsou ukázkou marasmu našeho "českého demokratického státu"

Přijďte ji prosím podpořit jako veřejnost při jednání Krajského soudu v Ostravě.

—————

Zpět