02.10.2011 23:41

Nemrava bude rozhodovat o dobrých mravech – POZVÁNKA

Vážení přátelé,

když jsem četl usnesením předsedy senátu Městského soudu v Praze soudce JUDr. Petra Hübnera předlistopadového člena KSČ, nechtěl jsem věřit svým očím. Měl jsem soudu do 7 dnů sdělit, zda souhlasím s tím, aby bylo moje odvolání proti rozhodnutí soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 4 Mgr. Winklerové (podezřelé z korupčního jednání) projednáno bez nařízení jednání.

Podrobnosti zde: Ekonomické soudní jednání.

V projednávané věci jsou zásadní otázkou dobré mravy, proto jsem neprodleně vznesl námitku podjatosti proti všem soudcům Městského soudu v Praze, zejména proti soudcům s komunistickou minulostí, kdy hodnotový systém členů KSČ se do značné míry rozcházel od hodnotového systému moderního demokratického právního státu. O námitce podjatosti v hrubém rozporu s nálezem Ústavního soudu I. ÚS 517/10 rozhodovali soudci Nejvyššího soudu ČR, kteří slibovali věrnost zločineckému komunistickému sytému. Není proto divou, že námitka podjatosti byla zamítnuta.

Podrobnosti zde: Komunisti rozhodovali o komunistech

Dovoluji si Vás tedy pozvat na justiční komedie na právní stát, kde o dobrých mravech bude rozhodovat nemravný předseda senátu JUDr. Petr Hübner (KSČ). V tomto světle je jen pochopitelné, že nemá zájem na řádném veřejném projednání věci.

Jednání se bude konat dne

4. 10. 2010 (úterý) v 13:30 hod. v místnosti č. dv. 103/ 2. patro,

u Městského soudu v Praze, ul. Spálená 2.

Protože jsem si dovolil „otírat se“ o nechvalnou minulost předsedy senátu JUDr. Petra Hübnera (KSČ), nebude zamítavé rozhodnutí pro nikoho překvapením. Je to však dobrá příležitost, se po skončeném jednání sejít s přáteli u sklenky lahodného moku či kávičky, kam jste všichni srdečně zváni.

Luboš Meszner

—————

Zpět