10.01.2012 13:44

POZOR! Zítřejší jednání zrušeno!

Dnes po návratu domů jsem ve schránce našel dopis Obvodního soudu pro Prahu 4, že se na žádost žalobkyně zítřejší jednání ruší. Důvod odročení jednání je pochopitelný. Bývalá manželka se svým nesmyslným návrhem snaží prolomit uzavřený soudní smír o majetkovém vypořádání a otevřela tím Pandořinu skříňku.

Při přípravě na toto jednání jsem zjistil, že ve stejné věci již dříve probíhalo soudní řízení v naprostém rozporu s judikaturou Nejvyššího soudu. Právě o toto rozhodnutí opírala svůj nový nesmyslný požadavek a zítra je poslední den pro podání návrhu na obnovu tohoto řízení. Odročením jednání se tak snažila zabránit situaci, aby se náhodu neprovalila nezákonnost předchozího rozhodnutí, pokud bych to nevěděl a již tak nestihl včasně  podat návrh na obnovou řízení.

Návrh na obnovou řízení jsem skutečně chtěl uplatnit jako protinávrh v rámci ústního projednání věci. Nevadí. Návrh na obnovu řízení podám ještě dnes písemně.

Děkuji všem přátelům, kteří se chystali mě osobně při tomto jednání podpořit a budu velice rád za Vaší podporu při dalších soudních kláních s totálně neschopnou českou justicí.

Luboš Meszner

—————

Zpět