05.02.2012 20:39

Pozvánka k soudu ve věci nezletilých dětí paní Prodělalové

V úterý 7. února 2012 se bude u Krajského soudu Ostravě, se sídlem Havlíčkovo nábř. 34, v místnosti č. dv. 14/ přízemí budova A, konat další jednání ve věci nezletilých dětí pani Prodělalové, které v prosinci loňského roku přiznal Evropský soud pro lidská práva vysoké zadostiučinění za hrubé porušení práva na rodinný život, kdy naše justice totálně selhala v povinnosti vymoci pravidelný kontakt s dětmi. Vice zde Štrasburk - Právo na respektování rodinného života není v České republice chráněno.

Poučí se naše justice z rozhodnutí ESLP nebo bude dále pokračovat v porušování základních práv pani Prodělalové a jejich dětí? Podle všeho v tom naše justice hodlá pokračovat. Paní Prodělalová Vás prosí o podporu.

Vážení rodiče kdo jste ze severní Moravy,
moc Vás prosím o podporu veřejnosti u Krajského soudu Ostravě. Státní struktury po vítězství ve Štrasburku ve věci mých dvojčat zvolily dobu jednání  tak, abych  já i veřejnost měla minimální šanci se k soudu dostavit.Jednání bylo nejdříve nařízeno už v 8:30 hod. Po mé osobní žádosti, že se nemohu na jednání dostat a na osobní účasti trvám bylo posunuto jen o hodinu výše na čas 9:30,  což opět nestíhám neboť první spoj z Jihlavy přijede až v 9:55 hod. Podle advokátky z ČAK Brno, s tím nebylo možné nic dělat.

S díky Mirka Prodělalová

—————

Zpět