Hyde park – volná diskuse

Podělte se o vaše zkušenosti s prací soudních stolic, exekutorů či advokátů a diskutujte o problémech rozvedených otců nucených platit výživné stanované v rozporu s čl. 4 LZPS jen podle momentální nálady soudních stolic. Uvolněte svoje emoce. Povoleno je zde prakticky cokoliv, jediné co nebude tolerováno, je vkládání odkazů na webové stránky pomatenců, kteří si hrají na otcovské aktivisty.  


Hyde park

Datum: 15.07.2020

Vložil: JTR

Titulek: Odškodňovací soud P 2, 16. 7.

Obvodní soud pro Prahu 2

Francouzská 808/19, Praha
Jednací síň : č. 233/1.patro, Začátek jednání : 16.07.2020 14:30 sp.zn.: 17 C 56/2019
Přátelé přijďte se podívat jak paní Mgr. Pelišová Kateřina bude štědře odměňovat z kapes daňových poplatníků na základě možných lží, výmyslů, polopravd, konspirací, fabulací, pokud je neprohlédne prohnaného rozvodového advokáta Šalamouna. Byť může být nepochybné, že práce opatrovnických soudů a OSPODů zničila životy dětí, otců, prarodičů, zdá se být hyenismem, že na této tragédii chce týt a sát ze státu především advokát Šalamoun. Tento advokát mimo jiné chce být za Piráty senátorem, krajským zastupitelem, poslancem, kandidovat zkrátka za všechno co je štědře placeno státem. Přijďte v co největší účasti veřejnosti prohlédnout možný komplot, nebo spravedlivé jednání soudu, na práci tohoto pána Šalamouna, ať alespoň víte koho lidé mnohdy volí za džber piva zdarma v kampani. A na tu přeci musí přispět soudní systém. Nikdy není mimochodem odškodněn otec, ač příkoří napáchané na otcích bylo mnohdy odhaleno. Ovšem zaklínadlo samoživitelka matením pojmů otevírá pokladnu státu a plní kapsy šalamounům.
Soudní jednání jsou veřejná !!! (pořád ještě snad v této zemi, byť si to mnozí nepřejí)

Odpovědět

—————

Datum: 20.03.2020

Vložil: karel

Titulek: návod pro samoživitelky

........zajímavý naučný film na STV 1 z produkce SRN běžel dnes po 22. hod - Pretože si moja...........až na toho tzv. uvědomělého soudce v závěru klasický průběh .............Slováci docela odvážní - u nás uvedení nemá šanci.................K.

Odpovědět

—————

Datum: 26.02.2020

Vložil: JTR

Titulek: Zkouška

Funguje to?

Odpovědět

—————

Datum: 26.02.2020

Vložil: JTR

Titulek: Re: Zkouška

Hurá asi jo, tak do toho přátelé.

Odpovědět

—————

HLEDEJ NA ADIKII

Použijte funkci 

HLEDAT zadáním klíčového slova.

 


KONTAKT ADIKIA

infoadikia@seznam.cz


ADIKIA PŘEDSTAVUJE

ministryně nespravedlnosti

matka justiční mafie

Mgr. Máňa Benešová

pro zvětšení klikni na obrázek