23.03.2014 23:55

Odškodnění za křivé obvinění – pozvánka k soudní stolici v Třebíči

Pan Jiří Bastl z Třebíče je jeden z veteránů otcovského hnutí, který i přes složitou finanční situaci mnohokrát přijel do Prahy podpořit různé akce rozvedených otců. Tento týden má stoliční jednání, proto si touto cestou dovoluje tentokrát požádat o podporu na svém jednání. Podpořit by jej mohli především otcové z Moravy. Adikia se účastnila jednání pana Bastla u Krajské stolice v Brně (viz. SMS maratón) a všechny ujišťuje, že jednání rozhodně nebude nudné.

OKRESNÍ SOUD v Třebíči,

místnost č.1c/přízemí budovy vlevo – dne 27. 3. 2014 v 8, 15 hod.

ODŠKODNĚNÍ OTCE za křivé obvinění z tzv. domácího násilí, účelově zneužité manželkou v rozvodovém a opatrovnickém sporu.

Účastníci vedou opatrovnický spor k jejich nezletilému dítěti. Matky ovšem přišly na to, jak za pomoci primitivní, protimužské propagandy, beztrestně smyšlenými obviněními v těchto řízeních otce dehonestovat a záměrně jej ponižovat a poškodit. Jejich cílem je tím naprosto izolovat dítě od otce.

Matka si ovšem měla uvědomit, že si to otec nemusí nechat líbit a pokud takto hrubě nepravdivě zasáhla, ovlivnila a zničila život otci a manželovi, má také povinnost (pokud žijeme v právním státě) nahradit škodu a jinou újmu, způsobenou její účelovou lží !

Na zajímavé jednání zve a předem děkuje za hojnou účast a podporu ctěné odborné, novinářské, reportérské i laické, podobnými případy dotčené, veřejnosti.

Jirka Bastl, Třebíč  

Adikia se tentokrát jednání nemůže účastnit, proto bude panu Bastlovi držet všechny palce, aby nedopadl jako chlápek na následujícím obrázku, který si neuvědomil, že zde máme vaginální justici.

—————

Zpět


 


ADIKIA PODPORUJE

www.hnutiusvit.cz

Podrobný program ZDE