25.01.2013 10:56

Stále ještě nevíte komu dát svůj hlas?

Podle různých „komentátorů“ rozdělila komedie na přímou volbu prezidenta společnost do dvou táborů a bude teď záležet na každém hlasu. Podle někoho jde o volbu mezi levicí a pravicí, mezi starými časy či světlou budoucností a každý jistě má svůj důvod proč dát hlas jednomu či druhému kandidátovi. Čemu však absolutně nerozumím, proč se do dvou táborů rozdělilo otcovské hnutí, když v oblasti, která nás všechny tíží, ani jeden z kandidátů žádnou zásadní změnu nepřináší!

To mají všichni slepeckou hůl a krátkou paměť?

Přestože jsem provozovatele portálu Střídavka křiváka Hodinu několikrát žádal, aby do diskuse na Adikii nevkládal odkazy na svoje články, odkaz tam opět vložil s následujícím komentářem:

Od: Střídavka
IP adresa pisatele: 78.102.125.9
Objektivní, vulgaritami a demagogiemi nezatížený pohled na postoje prezidentských kandidátů:

https://www.stridavka.cz/budouci-prezident-a-rodinne-vztahy.html

Je pravda, že křivák Hodina nepoužívá vulgární výrazy, ale vyhodíš ho dveřmi a on vleze dovnitř oknem. To je větší neslušnost, než si zdravě od plic zanadávat.

Pravda, ani v článku nejsou žádné vulgarity a tváří se jako objektivní. Totální demagogie je však celý článek, když si podle křiváka Hodiny máme vybírat ze dvou naprosto nepřijatelných kandidátů. Mnohem zajímavější je však diskuse pod tímto článkem, která vše vysvětluje.    

omve: Karel hlasoval už pro střídavku, kterou předkládal Staněk, zatímco u Zemana je to jen slib, ale zatím ho neměl možnost podpořit skutkem ... Pro mě Karel

 

Thomas: Ministr Karel je špatná volba, i když zrovna Vy asi do toho svinstva výživného a zabavování řidičáků nespadete. Je smutné, jak nepoučitelné a manipulovatelné stádo dokáže naprosto dobrovolně zvolit nad sebou nejhoršího asociálního dravce a vlka. S největším zlodějem v zádech

 

omve: Thomasi, nemyslím si, že tohle je server na politické diskuse, pokud chceš mít za prezidenta hulvátské Klausovo dvojče s podporou komančů, je to tvá volba
Jen se drž tématu o střídavce, ať se to tu zbytečně neplevelí ...

 

Thomas: omve - já se témat souvisejících s táty držím. Výživné, odebírání řidičáků, sociální situace. Pokud jste Vy za vodou a na svobodě, mnoho tátů nemá takové štěstí.

 

Kverulant: Střídavka, střídavka, střídavka, střídavka, ….
Takto si asi omv představuje diskusi.
Někteří otcové jsou jako koně s klapkami na očích a vidí jen svůj sen o střídavé péči. Že k tomu vede cesta přes prohnilou justici a exekutorskou mafii, která se skrze výživné třese na jejich majetek, nevidí a pochopí to pravděpodobně až v kriminále nebo až skončí ožebračeni pod mostem.
A pokud někoho „netlačí“ výživné, nepochybně má peněz na rozdávání. Tito lidé rozhodně o nějaké změny nestojí, a proto budou volit pana hrábě. Že budeme mít za dva roky plné kriminály nešťastných otců, kteří nevydělávají těžké love jako oni, to je vůbec netrápí. Jim jde přece o střídavku.

 

Střídavka: Ne každý otec končí pod mostem nebo v kriminále. Ono to vyžaduje i určité osobnostní předpoklady... Většina normálních otců zde proto nekončí a ani končit nebude. Většina normálních otců ale přichází o své děti a děti přicházejí o ně. Zde je hlavní problém. Naším cílem proto není bojovat za minimalizaci výživného, ale za maximalizaci osobní výchovy dětí, zachování rodin nebo aspoň rodinných vazeb mezi rodiči a dětmi.

Tak tedy podle křiváka Hodiny většina „normálních“ otců nekončí pod mostem či v kriminále.

Proč tedy byly věznice přeplněné neplatiči výživného?

Aha. „Ono to chce určité osobnostní předpoklady!“
 

Za koho mluví křivák Hodina, když říká, že naším cílem není minimalizace výživného?

Kdo kdy kde hovořil o „minimalizaci“ výživného?
 

Nepřipomíná vám to něco? Ano. Přesně tyhle zvratky slýcháme od advokátek matek, ospoďaček či opatrovnických soudních stolic. Čím se liší názory křiváka Hodiny od zvratků manipulátorky Asenové nebo  od „slavného“ projevu ódésáckého zmrda Přesčase  o vulgárních neplatičích výživného při protestech otců v roce 2008?!

Přestaňme se už konečně tvářit, že všichni jdeme za stejným cílem, když to vůbec není pravda.

Je zde skupina otců, která prosazuje střídavou péči, ale absolutně je nezajímá problém s výživným. Také proč, když oni mají dostatek peněz, aby mohli platit výpalné. Jich se problémy lůzy netýkají a jen potřebují stádo ovcí, které je bude podporovat v jinak správné myšlence střídavé péče.

Zájem dětí jsou jen plané žvásty. Rodiče se často domluví na řadě věcí, ale když přijde na peníze (výživné), je konec všem rozumným kompromisům, protože zde nejsou absolutně žádná pravidla a matky velmi dobře vědí, že soudní stolice bude vždy na jejich straně. Jde přeci o zájem dítěte, jak říkal i hrábě Schlafenberg. Svěřování dětí do širší péče otců je zde v první řadě otázkou peněz a většina rozvedených otců nemá na výpalné nebo odmítá platit výživné pro rozpor s dobrými mravy. Proto přicházíme o svoje děti, jsme okrádáni o majetek exekutorsko-advokátní mafií nebo končíme v kriminále. Cílem Adikie rozhodně není minimalizace výživného, ale spravedlivé určování výživného ze skutečného příjmu a podle jasných pravidel platných pro všechny bez rozdílu! To je pro rozvedené otce, kteří nemají na výpalné nebo ho z morálního principu odmítají plnit, cesta k širší péči o děti.  

Udělejte si tedy konečně jasno, do které skupiny rozvedených otců patříte, tuto skupinu podporujte a vyserte se na všechny pokřivené otcovské aktivisty, stejně jako oni serou na vás a půjdou volit Karla!

—————

ZpětADIKIA PŘEDSTAVUJE
ministr spravedlnosti ČR
JUDr: Pavel Blažek

Vyšší kultura se hned pozná!


ADIKIA PŘEDSTAVUJE
 I. náměstek ministra
 
JUDr. Daniel Volák

„Všichni soudci jsou čestní lidé a profesionálové“, ruku do ohně by za to dal.

596 soudců
členů zločinecké KSČ

Bašty komunistů v justici


NEJLEPŚÍ HLÁŠKY

Soudce bývalý komunista
je totéž
jako bývalý černoch.

JUDr. Klára Samková

***

Zvířata na území ČR mají právo vychovávat svá mláďata. I opice v ZOO mají právo vychovávat svá mláďata. Pouze čeští rozvedení otcové toto právo nemají.
Ing. Lubomír Bouše