10.06.2014 00:15

The Magnificent Seven

Sedm advokátních celebrit založilo Unii obhájců ČR

Založení Unie obhájců ČR, spolku advokátů, který stojí mimo Českou advokátní komoru a má být protiváhou údajně sílící moci orgánů činných v trestním řízení, oznámilo v pondělí sedm mediálně známých advokátů. Prezidentem se stal advokát a bývalý ministr vnitra Tomáš Sokol.

„Máme intenzivní pocit, že přesně toto u nás momentálně chybí. Pomyslné vahadlo se naklonilo trvale a značně na stranu represivních složek, což je problém sám o sobě. Možná ale ještě horší je, že se tak děje za obdivu nemalé části veřejnosti, médií, a jak už to v takových případech bývá, i řady politiků,“ uvádí se v prohlášení zakládajících členů.

Kromě Sokola tvoří sedmičku zakladatelů advokáti Tomáš Gřivna, Lukáš Trojan, Marek Nespala, Filip Seifert, Petr Toman a Václav Vlk. Většina zakládajících členů zastupuje aktéry tzv. kauzy Nagyová, v níž zástupci české politiky, zpravodajských služeb a justice čelí obvinění z řady trestných činů a která se podepsala i na pádu vlády Petra Nečase (ODS).

Zdroj mínkotvorná kanálie Novinky.cz

Sedm advokátních celebrit založilo Unii obhájců ČR 

Tak tohle vahadlo nám zde opravdu chybělo a jistě bude velkou oporou pro trestněprávně šikanované rozvedené otce. Sakra, proč ale jen mám ten intenzivní pocit, že se Sokol nachází někde na vrcholu té zločinecké pyramidy?

—————

Zpět
ADIKIA PODPORUJE

www.hnutiusvit.cz

Podrobný program ZDE